
- Нет в наличии
- Код: 00130067
Модуль пам`ятi DDR4 2x8GB/3200 G.Skill Ripjaws V Grey (F4-3200C16D-16GVGB)
6 777 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плануючи апгрейд свого комп"ютера, варто вибирати тільки якісні комплектуючі, наприклад DDR4 RipjawsV G.Skill. Адже збій в роботі оперативної пам"яті може спричинити за собою уповільнення роботи комп"ютера, втрату важливих даних і навіть вихід системи з ладу. Вибираючи оперативну пам"ять, слід звернути увагу на важливі характеристики, які визначають, по-перше, можливість використання конкретної моделі в вашому комп"ютері або ноутбуці, а по-друге, ефективність роботи оперативного пам"яті, а значить і всієї системи в цілому.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | G.SKILL |
| Класс качества | Original |
| Количество модулей в комплекте | 2 |
| Номинальное напряжение, В | 1.35 В |
| Объем одного модуля | 8 GB |
| Особенности | non-ECC |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Система охлаждения | Пассивная (радиатор) |
| Состояние | Новое |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота памяти | 3200 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Массив | PC4-25600 |
| Напряжение питания | 1.35В |
- Цена: 6 777 ₴

