
- В наличии
- Код: 00130066
Модуль пам`ятi DDR4 2x16GB/3000 G.Skill Aegis (F4-3000C16D-32GISB)
14 266 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ідеальне рішення для ігрових ПК
Модулі пам"яті, що належать до сімейства Aegis, призначеної для модернізації, підвищення продуктивності і високої стабільності на новітніх ігрових системах.
Якісно створена
Пам"ять створена з високоякісних відібраних вручну компонентів і протестована за суворими стандартам G.Skill, на всіх основних материнських платах більшості виробників, пам"ять Aegis Gaming DDR4 призначена для кращої сумісності і стабільності самого широкого вибору материнських плат.
Ефективна потужність
Розроблена з низькою напругою 1.35 В за стандартом DDR4, це знижує вимогу по напрузі на 20%, в порівнянні з наборами пам"яті DDR3! Тепер ваша система може працювати ще швидше.
Профілі XMP 2.0
Просто встановіть і грайте. Запрограмовані з останніми профілями Intel XMP 2.0. Єдине, що між вами і екстремальною продуктивністю - проста установка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | G.SKILL |
| Класс качества | Original |
| Количество модулей в комплекте | 2 |
| Номинальное напряжение, В | 1.35 В |
| Объем одного модуля | 16 GB |
| Особенности | non-ECC |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Система охлаждения | Пассивная (радиатор) |
| Состояние | Новое |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота памяти | 3000 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Массив | PC19200 |
| Напряжение питания | 1.35В |
- Цена: 14 266 ₴

