
- В наличии
- Код: 00130064
Модуль пам`ятi DDR4 16GB/3000 G.Skill Aegis (F4-3000C16S-16GISB)
7 193 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ідеальне рішення для ігрових ПК
Модулі пам'яті належать до сімейства Aegis, вони призначені для модернізації, підвищення продуктивності та високої стабільності на новітніх ігрових системах.
Якісно створена
Пам'ять створена з високоякісних відібраних вручну компонентів і протестована за суворими стандартами G.Skill, на всіх основних материнських платах більшості виробників, Пам'ять Aegis Gaming DDR4 призначена для кращої сумісності та стабільності найширшого вибору материнських плат.
Ефективна потужність
Розроблена з низькою напругою 1.35 за стандартом DDR4, це знижує вимогу щодо напруги на 20% порівняно з наборами пам'яті DDR3! Тепер ваша система може працювати ще швидше.
Профілі XMP 2.0
Просто встановіть та грайте. Запрограмовані із останніми профілями Intel XMP 2.0. Єдине, що між вами та екстремальною продуктивністю – проста установка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | G.SKILL |
| Класс качества | Original |
| Количество модулей в комплекте | 1 |
| Номинальное напряжение, В | 1.35 В |
| Объем одного модуля | 16 GB |
| Особенности | non-ECC |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Система охлаждения | Пассивная (радиатор) |
| Состояние | Новое |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота памяти | 3000 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Массив | PC19200 |
| Напряжение питания | 1.35В |
- Цена: 7 193 ₴


