
- В наличии
- Код: 00130058
Модуль пам`яті DDR4 8GB/2666 Patriot Signature Line (PSD48G266681)
3 939 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 2666 MHz Patriot (PSD48G266681) створений так, щоб цілком і повністю відповідати найвищим вимогам ентузіастів в області розгону своїх ПК і закоренілих геймерів. Плюси, в порівнянні з DDR3, очевидні. Вище пропускна здатність, нижче тепловиділення (в результаті зменшення напруги живлення), безумовно менше енергоспоживання і краще енергозбереження.
Основні характеристики - це тип оперативної пам'яті; Об'єм; тактова частота; таймінги оперативної пам'яті; фірма виробник. Тому, плануючи апгрейд свого комп'ютера, варто вибирати тільки якісні комплектуючі. Адже збій в роботі оперативної пам'яті може спричинити за собою уповільнення роботи комп'ютера, втрату важливих даних і навіть вихід системи з ладу.
Вибираючи оперативну пам'ять для комп'ютера, слід звернути увагу на важливі характеристики, які визначають, по-перше, можливість використання конкретної моделі в вашому комп'ютері або ноутбуці, а по-друге, ефективність роботи оперативного пам'яті, а, значить, і всієї системи в цілому.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Patriot |
| Класс качества | Original |
| Количество модулей в комплекте | 1 |
| Массив | PC4-21300 |
| Напряжение питания | 1,2 В |
| Номинальное напряжение, В | 1.2 В |
| Объем одного модуля | 8 GB |
| Особенности | non-ECC |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Система охлаждения | Пассивная (радиатор) |
| Состояние | Новое |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота памяти | 2666 МГц |
- Цена: 3 939 ₴

