
- Нет в наличии
- Код: 00130003
Hypernet PL-WMNC-4U ProLine 4U 600x450 Шафа коммутаційна настінна розбірна чорна
4 314 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шафа 600x450 настінна розбірна Hypernet використовується для комутації та розміщення телекомунікаційного обладнання.Формат 19". Висота, U 4.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 4 мм |
| Длина | 600 мм |
| Категория | 5e |
| Поставляется | Без модулей |
| Расчетное количество модулей | 5 |
| Степень защиты датчиков | IP20 |
| Степень защиты, IP | IP54 |
| Тип | Комплектующее |
| Ширина | 600 мм |
- Цена: 4 314 ₴
