
- В наличии
- Код: 00129409
DHI-ASC2102B-T Slave контролер для 2-x дверей (двобічний)
5 850 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
DHI-ASC2102B-T - система керування доступом, що підтримує двостороннє підключення двох дверей. Працює у зв'язці зі зчитувачами та є основним блоком управління. Контролер має кілька виходів замку, сигналізації. Можливе збереження до 20,000 карток. Використовується в житлових, офісних та робочих приміщеннях, з метою недопущення сторонніх в секції, що охороняються, або в будівлю. Може підключатися до турнікетів або шлагбаумів, контролюючи їхню роботу. Серед тривожних функцій — перевищення часу, за який мали закрити двері, або несанкціонована спроба проходу. DHI-ASC2102B-T — надійний пристрій, що допомагає захистити приватну власність та інші об'єкти, де необхідний посилений контроль.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Индикация | Световая/Звуковая |
| Интерфейс | Проводной |
| Цвет | Серый |
| Протокол связи | RS-485 |
| Поддержка стандартов | Mifare |
| Тип устройства | Контроллер |
| Управление | Сетевое |
| Дополнительные | |
| Jog-Shuttle манипулятор | Нет |
| Интеграция с системами и ПО | СКУД |
| Вандалозащищенность | Нет |
| Джойстик | Нет |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP10 |
| Возможность расширения | Да |
| Общие | |
| Дополнительный источник питания | Сеть 12В |
| Питание | Сеть 12В |
| Напряжение | 12 В |
| Монитор | |
| Монитор | Нет |
| Подсветка экрана | Нет |
- Цена: 5 850 ₴
