
- В наличии
- Код: 00129397
Поїлка PETKIT Eversweet Max 2 - 100 Smart Pet Drinking Fountain
6 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Уявіть, що вода для вашого улюбленця завжди свіжа, чиста і готова до вживання в будь-який момент — навіть коли ви зайняті або подорожуєте. PETKIT Eversweet Max 2 робить це реальністю. Бездротова поїлка сама подає воду, коли ваш пухнастий друг підходить, і зупиняється, коли він відійшов.Кожен ковток залишається свіжим завдяки інноваційній системі фільтрації з активованим вугіллям, яка прибирає запахи та домішки.Завдяки зручному додатку PETKIT ви можете відстежувати, скільки ваш улюбленець п’є, та налаштовувати режим подачі води під його потреби. Інтерактивний сенсорний режим мотивує пити більше, підтримуючи здоров’я та активність тварини. А тихий бездротовий насос і безпечні матеріали BPA-free гарантують спокій та безпеку у вашому домі.3-літровий резервуар і довгий час роботи від батареї дозволяють забути про щоденне поповнення води та насолоджуватися часом з вашим вихованцем.PETKIT Eversweet Max 2 — це не просто поїлка, а стильний і розумний помічник, який піклується про комфорт та здоров’я вашого пухнастого друга.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Petkit |
| Особенности | С подставкой |
| Размер породы животных | Без ограничений |
| Состояние | Новое |
| Тип | Поилка |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Форма | Прямоугольная |
| Размеры | |
| Высота | 191 мм |
| Объем | 3 г |
| Ширина | 171 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Поїлки |
| Вид животных | Собаки;Кішки |
| Длина | 265171191 мм |
| Цвет | white |
| Материал | ABS + нержавіюча сталь |
| Тип питания | бездротова робота |
- Цена: 6 799 ₴
