
- В наличии
- Код: 00129382
Накопичувач SSD Apacer AS350 1TB 2.5" 7mm SATAIII Standard
7 543 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Apacer AS350 1TB 2.5" 7mm SATAIII Standard — твердотільний накопичувач Apacer. Він використовує нове покоління інтерфейсу SATA III і забезпечує швидкість передачі 6 Гбіт/с, що дозволяє досягати швидкості читання/запису до 560/540 МБ/с.НОМЕР ОДИН ДЛЯ ОНОВЛЕННЯ КОМП’ЮТЕРАЗавантаження та виконання програми на комп’ютері відбуватимуться лише за кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню Apacer SSD Utility користувачі можуть без додаткових витрат відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків.ЧУДОВА ПРОДУКТИВНІСТЬ З ОПТИМІЗОВАНОЮ ДОВГОВІЧНІСТЮ ТА СТАБІЛЬНІСТЮAS350 має подовжений термін служби з покращеною стабільністю роботи, зберігаючи постійну продуктивність навіть після багатьох років використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Вид | Внутренний |
| Внутренняя скорость передачи данных | 560 Мб/сек |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Внешняя скорость передачи данных | 560 Мб/сек |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Назначение | Для ПК и Ноутбука |
| Пропускная способность | 560 Мб/сек |
| Состояние | Новое |
| Совместимость интерфейса | SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Скорость записи | 540 Мб/сек |
| Скорость считывания | 560 Мб/сек |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 48 г |
| Высота | 6.9 мм |
| Ширина | 69.85 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Время наработки на отказ | 1500000 час |
- Цена: 7 543 ₴
