- В наличии
- Код: 00129350
Мікрохвильова піч Zilan ZLN1222, 700W
4 657 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
В наличииМікрохвильова піч Zilan ZLN1222, 700W
4 657 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис: Мікрохвильова піч Zilan ZLN1222 є зручним і простим у використанні кухонним приладом, який забезпечує швидке приготування їжі за допомогою мікрохвильової технології.
Характеристики:
- Модель: Zilan ZLN1222
- Потужність: 700 Вт
- Об'єм: 22 літри
- Управління: механічне
- Функції: розморожування, гриль
-Таймер: до 30 хвилин
-Внутрішнє покриття: емаль
-Розміри: 45 x 35 x 25 см
-Вага: 12 кг
-Колір чорний
Ця мікрохвильова піч відрізняється надійністю, функціональністю та привабливим дизайном, що робить її чудовим вибором для будь-якої кухні.
Характеристики:
- Модель: Zilan ZLN1222
- Потужність: 700 Вт
- Об'єм: 22 літри
- Управління: механічне
- Функції: розморожування, гриль
-Таймер: до 30 хвилин
-Внутрішнє покриття: емаль
-Розміри: 45 x 35 x 25 см
-Вага: 12 кг
-Колір чорний
Ця мікрохвильова піч відрізняється надійністю, функціональністю та привабливим дизайном, що робить її чудовим вибором для будь-якої кухні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zilan |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал чаши | Стекло |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импульсный режим | Да |
| Отсек для хранения насадок | Нет |
| Отсек для шнура | Нет |
| Защита от случайного включения | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Прорезиненные ножки | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12 кг |
| Высота | 25 мм |
| Глубина | 35 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Комплектация | |
| Книга рецептов | Нет |
| Толкатель | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем чаши | 22 |
- Цена: 4 657 ₴
