
- В наличии
- Код: 00129345
Гібридний інвертор ORBUS VP3000-24, 3000W, 24V, струм заряду 0-70A, 160-275V, ШIM-контролер (50А, 80 Vdc)
16 774 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Виробник Orbus
Модель Axpert VP3000-24
Країна походження Тайвань
Тип ДБЖ автономний
Кількість фаз 1
Робота в паралелі немає
Тип зарядного пристрою від СП PWM
Кількість МРРТ 1
ККД% 93
Інтерфейс RS232/USB
Вхідні характеристики змінного струму
Форма вхідного сигналу синусоїда
Номінальна напруга, 230
Номінальна потужність, Вт 3000
Вихідні характеристики
Номінальна потужність, Вт 3000
Пікова потужність, Вт (протягом 5 сек) 6000
Вихідний струм, А 13
Вихідна напруга,В 230
Форма вихідного сигналу синусоїда
Частота вихідного сигналу, Гц 50/60
Характеристики зарядно-розрядного пристрою
Діапазон вхідної напруги, 20-33
Номінальна напруга, 24
Максимальний струм заряду, А (мережа + сонце) 70
Максимальний струм заряду від мережі, А 25
Максимальний струм розряду АКБ, А 125
Тип підтримуваних акумуляторів GEL/AGM/LEAD/LiFePO4/Li-ion
Тип охолодження активний
Вхідні характеристики МРРТ(PWM)
Номінальна потужність, Вт 1200
Максимальна потужність, Вт 1200
Діапазон робочої напруги,
Діапазон вхідної напруги,
Макс.напруження холостого ходу,В 80
Вхідний струм
Габарити, мм 100/285/344
Маса, кг 6
Характеристики робочого середовища
Робоча температура, З 0- +50
Температура зберігання, З 0 - +50
Клас захисту IP21
Виробник Orbus
Модель Axpert VP3000-24
Країна походження Тайвань
Тип ДБЖ автономний
Кількість фаз 1
Робота в паралелі немає
Тип зарядного пристрою від СП PWM
Кількість МРРТ 1
ККД% 93
Інтерфейс RS232/USB
Вхідні характеристики змінного струму
Форма вхідного сигналу синусоїда
Номінальна напруга, 230
Номінальна потужність, Вт 3000
Вихідні характеристики
Номінальна потужність, Вт 3000
Пікова потужність, Вт (протягом 5 сек) 6000
Вихідний струм, А 13
Вихідна напруга,В 230
Форма вихідного сигналу синусоїда
Частота вихідного сигналу, Гц 50/60
Характеристики зарядно-розрядного пристрою
Діапазон вхідної напруги, 20-33
Номінальна напруга, 24
Максимальний струм заряду, А (мережа + сонце) 70
Максимальний струм заряду від мережі, А 25
Максимальний струм розряду АКБ, А 125
Тип підтримуваних акумуляторів GEL/AGM/LEAD/LiFePO4/Li-ion
Тип охолодження активний
Вхідні характеристики МРРТ(PWM)
Номінальна потужність, Вт 1200
Максимальна потужність, Вт 1200
Діапазон робочої напруги,
Діапазон вхідної напруги,
Макс.напруження холостого ходу,В 80
Вхідний струм
Габарити, мм 100/285/344
Маса, кг 6
Характеристики робочого середовища
Робоча температура, З 0- +50
Температура зберігання, З 0 - +50
Клас захисту IP21
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Orbus |
| Страна производитель | Китай |
| Виды индикации | Световая |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| КПД, не менее | 93 % |
| Максимальная мощность | 6000 Вт |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | 0 град. |
| Номинальное выходное напряжение | 220~240 В |
| Номинальное входное напряжение | 24 В |
| Номинальная мощность | 3000 Вт |
| Солнечная батарея | Да |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 21 |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6 кг |
| Длина | 3000 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Частота | 5060 |
- Цена: 16 774 ₴


