
- Нет в наличии
- Код: 00129344
Інвертор напруги DA-3000Q (DC:1500W), 12/220V з апроксимованою синусоїдою, 1Shuko, клемні дроти, Q6
5 480 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інвертор напруги DA-3000Q (DC:1500W), 12/220V з апроксимованою синусоїдою, 1Shuko, клемні дроти, Q6
Інвертор напруги DA-3000Q перетворює постійний струм від акумулятора на змінний струм, що дозволяє використовувати електроприлади, розраховані на живлення від звичайної електричної мережі, в місцях, де немає доступу до стаціонарної розетки.
Характеристики:
* Потужність номінальна: 3000 Вт
* Потужність пікова: 6000 Вт
* Вхідна напруга: 12 В
* Вихідна напруга: 220 В
* Форма вихідного сигналу: апроксимована синусоїда
* Кількість вихідних розеток: 1 Shuko
* Клемні дроти: так
* Захист від короткого замикання: так
* Захист від навантаження: так
* Захист від перегріву: так
* Захист від низької та високої вхідної напруги: так
Вага та розміри:
* вага: 4,5 кг
* Довжина: 405 мм
* ширина: 200 мм
* висота: 150 мм
Інвертор напруги DA-3000Q перетворює постійний струм від акумулятора на змінний струм, що дозволяє використовувати електроприлади, розраховані на живлення від звичайної електричної мережі, в місцях, де немає доступу до стаціонарної розетки.
Характеристики:
* Потужність номінальна: 3000 Вт
* Потужність пікова: 6000 Вт
* Вхідна напруга: 12 В
* Вихідна напруга: 220 В
* Форма вихідного сигналу: апроксимована синусоїда
* Кількість вихідних розеток: 1 Shuko
* Клемні дроти: так
* Захист від короткого замикання: так
* Захист від навантаження: так
* Захист від перегріву: так
* Захист від низької та високої вхідної напруги: так
Вага та розміри:
* вага: 4,5 кг
* Довжина: 405 мм
* ширина: 200 мм
* висота: 150 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Voltronic |
| Страна производитель | Китай |
| Виды индикации | Световая |
| Допустимая пиковая мощность | 6000 Вт |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Количество аналоговых выходов | 1 |
| Количество дискретных выходов | 1 |
| Максимальная мощность | 6000 Вт |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Номинальная мощность | 3000 Вт |
| Солнечная батарея | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Форма выходного напряжения | Аппроксимированная синусоида |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 405 мм |
| Ширина | 200 мм |
- Цена: 5 480 ₴

