
- В наличии
- Код: 00129338
Гібридний інвертор ORBUS VP1000-12, 1000VA, 12V PWM
13 419 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристика:
• Номінальна потужність: 1000 VA/1000 W
ВХІД:
• Напруга: 230 В змінного струму
• Діапазон напруги, що вибирається: 170–280 В змінного струму (для персональних комп'ютерів); 90–280 В змінного струму (для побутової техніки)
• Діапазон частот: 50 Гц/60 Гц (автоматичне визначення)
ВИХІД:
• Регулювання напруги змінного струму (батарейний режим): 230 В змінного струму, 5 %
• Імпульсна потужність: 2000 ВА
• Ефективність (пікова): 90% 93%
• Час трансформації: 10 мс (для персональних комп'ютерів); 20 мс (для побутової техніки)
• Форма хвилі: чиста синусоїда
• Напруга батареї: 12 В постійного струму.
• Напруга плаваючого заряду: 13,5 В постійного струму
• Захист від перезаряджання: 16 В постійного струму
• Сонячний зарядний пристрій: PWM
• Максимальна потужність масиву сонячних батарей: 600 Вт
• Максимальний струм сонячної зарядки: 50А
• Максимальний струм заряду змінного струму: 20А
• Максимальний струм заряду: 50А
• Розмір: 88 x 225 x 320 мм
• Вага: 4.4 кг
• Номінальна потужність: 1000 VA/1000 W
ВХІД:
• Напруга: 230 В змінного струму
• Діапазон напруги, що вибирається: 170–280 В змінного струму (для персональних комп'ютерів); 90–280 В змінного струму (для побутової техніки)
• Діапазон частот: 50 Гц/60 Гц (автоматичне визначення)
ВИХІД:
• Регулювання напруги змінного струму (батарейний режим): 230 В змінного струму, 5 %
• Імпульсна потужність: 2000 ВА
• Ефективність (пікова): 90% 93%
• Час трансформації: 10 мс (для персональних комп'ютерів); 20 мс (для побутової техніки)
• Форма хвилі: чиста синусоїда
• Напруга батареї: 12 В постійного струму.
• Напруга плаваючого заряду: 13,5 В постійного струму
• Захист від перезаряджання: 16 В постійного струму
• Сонячний зарядний пристрій: PWM
• Максимальна потужність масиву сонячних батарей: 600 Вт
• Максимальний струм сонячної зарядки: 50А
• Максимальний струм заряду змінного струму: 20А
• Максимальний струм заряду: 50А
• Розмір: 88 x 225 x 320 мм
• Вага: 4.4 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Orbus |
| Виды индикации | Световая |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| КПД, не менее | 93 % |
| Максимальная мощность | 1000 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -50 град. |
| Номинальное выходное напряжение | 220~240 В |
| Номинальное входное напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 1000 Вт |
| Солнечная батарея | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.4 кг |
| Высота | 320 мм |
| Ширина | 225 мм |
- Цена: 13 419 ₴



