
- В наличии
- Код: 00129332
Стабілізатор напруги інверторний VOLTER СНПТО Etalon-S-5 (5500Вт), 220В, стабілізація 130-330В
35 751 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ОПИС:
EtalonS-5,5 – однофазний стабілізатор напруги для квартири або будинку максимальною потужністю 5,5 кВт, відноситься до серії Volter EtalonS,
призначений для забезпечення стабілізованою напругою всіх видів електроспоживачів при живленні від мережі з незадовільною якістю напруги.
Це пристрій подвійного перетворення без накопичення енергії.
Переваги:
Малошумні
Підвищена завадостійкість
Висока швидкодія
Можливість експлуатації при негативних температурах та підвищеній вологості
Підвищена пожежна безпека
Максимальна кількість захисту
Зручне підключення
Не спотворюють синусоїду
Стійкість до механічних впливів
Характеристики:
Тип – інверторний
Фазність – одна фаза
ККД, % - 98
Вхідний діапазон – 130-330 В
Швидкодія, мс - 1
Рівень шуму, дБ – 34-40, залежно від навантаження
Максимальний струм А - 25
Максимальна потужність, кВт – 5,5
Спосіб монтажу - навісний
Охолодження – примусове
Вихідна напруга - 220 В
Точність стабілізації -1%
Макс. потужність при Umin, кВт – 3,2 кВт
Крок стабілізації -
Відключення при Umin – 105 В
Відключення при Umax – 330 В
Відключення у транзиті - 260±5 В
Затримка включення – 4,5-7,5 с
Кількість ступенів – безступінчастий
Габарити (ВхШхГ), мм - 640 х 320 х 125
Маса, кг – 15.7
Клас захисту - IP20
Вологість, трохи більше - 40…80%
Колір - світло-сірий
Температурний діапазон - Робочий діапазон від плюс 1°С до 40°С у закритому приміщенні
EtalonS-5,5 – однофазний стабілізатор напруги для квартири або будинку максимальною потужністю 5,5 кВт, відноситься до серії Volter EtalonS,
призначений для забезпечення стабілізованою напругою всіх видів електроспоживачів при живленні від мережі з незадовільною якістю напруги.
Це пристрій подвійного перетворення без накопичення енергії.
Переваги:
Малошумні
Підвищена завадостійкість
Висока швидкодія
Можливість експлуатації при негативних температурах та підвищеній вологості
Підвищена пожежна безпека
Максимальна кількість захисту
Зручне підключення
Не спотворюють синусоїду
Стійкість до механічних впливів
Характеристики:
Тип – інверторний
Фазність – одна фаза
ККД, % - 98
Вхідний діапазон – 130-330 В
Швидкодія, мс - 1
Рівень шуму, дБ – 34-40, залежно від навантаження
Максимальний струм А - 25
Максимальна потужність, кВт – 5,5
Спосіб монтажу - навісний
Охолодження – примусове
Вихідна напруга - 220 В
Точність стабілізації -1%
Макс. потужність при Umin, кВт – 3,2 кВт
Крок стабілізації -
Відключення при Umin – 105 В
Відключення при Umax – 330 В
Відключення у транзиті - 260±5 В
Затримка включення – 4,5-7,5 с
Кількість ступенів – безступінчастий
Габарити (ВхШхГ), мм - 640 х 320 х 125
Маса, кг – 15.7
Клас захисту - IP20
Вологість, трохи більше - 40…80%
Колір - світло-сірий
Температурний діапазон - Робочий діапазон від плюс 1°С до 40°С у закритому приміщенні
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Volter |
| Виды индикации | Световая |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Допустимая пиковая мощность | 5.5 Вт |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| КПД, не менее | 98 % |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 40 град. |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Номинальная мощность | 5.5 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип корпуса | Бескорпусной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15.7 кг |
| Высота | 640 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 5500 мм |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | 1 град. |
| Уровень шума | 34-40 |
- Цена: 35 751 ₴
