
- В наличии
- Код: 00129204
Аккумуляторная батарея WattCycle LiFePO4 WT12V100AH110PRO Bluetooth 12,8V 100Ah, 1,28kWh, BMS110A@4S, 5000-15000 cycles, IP66,
16 494 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Технологія LiFePO4
Номінальна напруга 12,8 В
Стандартна напруга зарядки: 14,6 ± 0,2 В
Номінальна/корисна ємність 100 Ач (1280 Вт·ч)
Постійна потужність 1280 Вт
BMS 110A
Стандартний зарядний струм 20А.
Максимальний безперервний струм заряду/розряду 110 А (1C)
Захист від перевантаження струмом під час заряджання 130 А ± 20 А
Захист від перевантаження струмом при розряді 300 А ± 50 А
Захист від короткого замикання Так
Паралельне/послідовне з'єднання
Максимум 4 паралельно та 4 послідовно з'єднаних з'єднання.
Температура заряджання: 0–65 °C
Температура розряду: -20°C - 70°C
Температура зберігання: OC-60 °C
Захист від перегріву під час заряджання 60–70 °C
Захист від перегріву розряду 65-75 °C
Захист від низької температури заряджання -5°C
Захист від низької температури розряду -25°C -15°C
Ступінь захисту IP65
Матеріал корпусу: ABS+PC, UL 94 V-0
Розміри: 332 x 172 x 218 мм
Вага 11,79 кг
Технологія LiFePO4
Номінальна напруга 12,8 В
Стандартна напруга зарядки: 14,6 ± 0,2 В
Номінальна/корисна ємність 100 Ач (1280 Вт·ч)
Постійна потужність 1280 Вт
BMS 110A
Стандартний зарядний струм 20А.
Максимальний безперервний струм заряду/розряду 110 А (1C)
Захист від перевантаження струмом під час заряджання 130 А ± 20 А
Захист від перевантаження струмом при розряді 300 А ± 50 А
Захист від короткого замикання Так
Паралельне/послідовне з'єднання
Максимум 4 паралельно та 4 послідовно з'єднаних з'єднання.
Температура заряджання: 0–65 °C
Температура розряду: -20°C - 70°C
Температура зберігання: OC-60 °C
Захист від перегріву під час заряджання 60–70 °C
Захист від перегріву розряду 65-75 °C
Захист від низької температури заряджання -5°C
Захист від низької температури розряду -25°C -15°C
Ступінь захисту IP65
Матеріал корпусу: ABS+PC, UL 94 V-0
Розміри: 332 x 172 x 218 мм
Вага 11,79 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WattCycle |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления корпуса | Пластик |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Номинальное рабочее напряжение | 12.8 В |
| Назначение / Применение | Электровелосипед / электросамокат |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 20 А |
| Тип конструкции | Необслуживаемые |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.79 кг |
| Высота | 218 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальный ток разряда в импульсе | 300 А |
- Цена: 16 494 ₴
