
- В наличии
- Код: 00129202
Аккумуляторная батарея WattCycle LiFePO4 WT12V100AH10 12,8V 100Ah, 1,28kWh, BMS50A@4S, 6000 cycles, 260x168x209, 10.5kg
13 419 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Технологія LiFePO4
Номінальна напруга 12,8 В
Місткість 100 Ач (1280 Вт·ч)
Рекомендований зарядний струм: 20 А.
Максимальний зарядний струм 50 А
Напруга зарядки буфера 13,5-13,8 В
Циклічна зарядна напруга 14,2-14,6 В
Термін служби ≥6000 циклів за 80% глибини розряду.
Система керування батареями BMS 100A із захистом від перевантаження по струму та короткого замикання.
Захист від перевантаження струмом 300 А/1,2 с (рівень 1), 600 А/0,3 с (рівень 2)
Захист від короткого замикання ≥1200 А
Болт М8
Розміри: 260 x 168 x 209 мм
Вага 10,5 кг
Ступінь захисту IP65
Діапазон робочих температур від -20°C до 60°C
Діапазон температур заряджання від 0°C до 55°C
Саморозряд <3% на місяць (при 25°C)
Матеріал корпусу: АБС-пластик, вогнестійкий.
Максимальне розширення до 4S4P (51,2, 400 Ач)
Клас осередків A+
Функція нагріву Ні
Розміри: 260 x 168 x 209 мм
Вага 10,5 кг
Технологія LiFePO4
Номінальна напруга 12,8 В
Місткість 100 Ач (1280 Вт·ч)
Рекомендований зарядний струм: 20 А.
Максимальний зарядний струм 50 А
Напруга зарядки буфера 13,5-13,8 В
Циклічна зарядна напруга 14,2-14,6 В
Термін служби ≥6000 циклів за 80% глибини розряду.
Система керування батареями BMS 100A із захистом від перевантаження по струму та короткого замикання.
Захист від перевантаження струмом 300 А/1,2 с (рівень 1), 600 А/0,3 с (рівень 2)
Захист від короткого замикання ≥1200 А
Болт М8
Розміри: 260 x 168 x 209 мм
Вага 10,5 кг
Ступінь захисту IP65
Діапазон робочих температур від -20°C до 60°C
Діапазон температур заряджання від 0°C до 55°C
Саморозряд <3% на місяць (при 25°C)
Матеріал корпусу: АБС-пластик, вогнестійкий.
Максимальне розширення до 4S4P (51,2, 400 Ач)
Клас осередків A+
Функція нагріву Ні
Розміри: 260 x 168 x 209 мм
Вага 10,5 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WattCycle |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Красный |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Материал изготовления корпуса | Пластик |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Номинальное рабочее напряжение | 12.8 В |
| Назначение / Применение | Электровелосипед / электросамокат |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 20 А |
| Тип конструкции | Необслуживаемые |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.5 кг |
| Высота | 209 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальный ток разряда в импульсе | 300 А |
- Цена: 13 419 ₴
