
- В наличии
- Код: 00144791
Пилосос Gorenje контейнерний, 800Вт, конт пил -2.2л, HEPA, телескоп трубка, білий
3 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| G.FORCEAIR COMPACT |
| Пластиковий контейнер |
| Сухе прибирання |
| Кількість додаткових міні-насадок: 2 |
| Універсальна щітка |
| Об'єм контейнера: 2.2 л |
| Тип трубки: Складна |
| Діаметр трубки: 32 мм |
| Матеріал трубки: Хромована |
| Подвійний HEPA фільтр |
| Управління: На приладі |
| Плавний старт |
| Додаткові насадки: 2 |
| Скручування кабеля |
| Досягає далі(довгі шнур, шланг і трубка): 7 м |
| Вертикальне + горизонтальне |
| Кріплення для утримання трубки |
| Кількість колес: 3 |
| Гумові колеса |
| Колір: Білий |
| Споживання електроенергії, кВт/рік: 56.6 кВт |
| Приєднувальний кабель: 5.0 м |
| Рівень шуму: 83 дБ(А) |
| Розміри (шхвхг): 36.6 × 27.1 × 26.6 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 46 × 30.5 × 35 см |
| Вага нетто: 5.7 кг |
| Вага брутто: 6.7 кг |
| Приєднувальна потужність: 800 Вт |
| Шифр приладу: 678535 |
| EAN код: 3838782071232 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем пылесборника | 2.2 л |
| Положение регулятора мощности всасывания | рукоятка |
| Мощность всасывания | 800 Вт |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Тип | Обычный |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.7 кг |
| Высота | 26.6 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 5.6 м |
| Радиус действия | 7 м |
| Уровень шума | 83 дБ |
| Таймер | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип выходного фильтра | HEPA |
| Тип трубы всасывания | сталева телескопічна |
- Цена: 3 699 ₴
