
- В наличии
- Код: 00138874
Фен Ardesto HD-Y220PRO, 1850-2200Вт, 2 швидкості, 3 темп.режими, дифузор,чорний+золото
999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужний фен з трьома режимами роботи, захистом від перегріву, функцією Cool Shot, а також професійною насадкою-концентратором.
Повний список параметрів
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 1850 Вт - 2200 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | сушка волосся |
| холодний обдув /Cool Shot | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| дифузор | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| золотистий |
Габарити брутто
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Вага | 0.96 кг |
| Об'єм | 0.0063 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Тип: професійний
Кількість швидкостей: 2
Кількість температур: 3
Насадки: концентратор та дифузор
Функція з технологією подачі холодного повітря Cool Shot
Довжина шнура: 1.8 м
АC двигун
Потужність: 1850 - 2200 Вт
Напруга: 220-240 В~
Частота: 50-60 Гц
Гарантія: 12 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Гипоаллергенно | Нет |
| Классификация косметического средства | Профессиональная |
| Область применения | Волосы |
| Назначение средства для волос | Стайлинг |
| Способ применения | на сухие волосы |
| Пол | Унисекс |
| Тип волос | Все типы волос |
| Тип применения | Несмываемый |
| Тип кожи головы | Все типы кожи |
| Состав | |
| Лаурет сульфат натрия (SLES) | Нет |
| Лаурил сульфат натрия (SLS) | Нет |
| Парабены | Нет |
| Силиконовые компоненты | Нет |
| Синтетические красители | Нет |
| Синтетические отдушки | Нет |
| Синтетические консерванты | Нет |
- Цена: 999 ₴
