
- В наличии
- Код: 00138877
Фен ARDESTO HD-Y210, 1750-2100Вт, 2 швидкості, 3темп.режими, авто.змотування шнура, чорний
899 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужний фен з трьома режимами роботи, захистом від перегріву, функцією Cool Shot, насадкою-концентратором, а також автоматичним змотуванням дроту.
Повний список параметрів
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 1750 Вт - 2100 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | сушка волосся |
| холодний обдув /Cool Shot | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
Фізичні
| Додатково | автоматичне змотування шнуру |
Габарити брутто
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Вага | 0.79 кг |
| Об'єм | 0.0053 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Тип: звичайний
Потужність: 1750 - 2100 Вт
Кількість швидкостей: 2
Кількість температур: 3
Особливості:
•Автоматичне змотування шнура
•Функція з технологією подачі холодного повітря Cool Shot
•Петелька для підвішування
•Насадка-концентратор
•Довжина шнура: 1.8м
DC-двигун
Напруга: 220-240 В~
Частота: 50-60 Гц
Гарантія: 12 міс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 3 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Количество скоростей | 2 |
| Мощность фена | 1800 Вт |
| Режим Турбо | Нет |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Функция ионизации | Да |
| Холодный обдув | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.79 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Концентратор | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Нет |
| Регулировка скорости | Да |
| Складная ручка | Нет |
| Терморегулятор | Да |
- Цена: 899 ₴
