
- В наличии
- Код: 00144711
Електрочайник Gorenje 1.5л, з подвійними стінками, чорний матовий
1 399 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Об'єм: 1.5 л |
| Обертання на 360 ° |
| Автоматичне відключення |
| Корпус з подвійними стінками з нержавіючої сталі |
| Білий індикатор роботи |
| Відкривання за допомогою кнопки |
| Індикатор рівня води |
| Відділення для зберігання шнура |
| Система захисту від перегрівання |
| Колір: Чорний |
| Розміри (шхвхг): 24.5 × 24 × 16 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 23.4 × 23.4 × 21.4 см |
| Вага: 1.4 кг |
| Вага брутто: 1.8 кг |
| Приєднувальна потужність: 2,400 Вт |
| Шифр приладу: 673832 |
| EAN код: 3838782129650 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Индикатор работы | Нет |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Объем | 1.5 л |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Функция автоотключения | Да |
| Тип | Электрочайник |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Высота | 16 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсек для шнура | Да |
| Дисплей | Нет |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Таймер | Нет |
| Фильтр | металлический |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип нагревательного элемента | прихований (диск) |
- Цена: 1 399 ₴
