
- В наличии
- Код: 00072924
Універсальний контролер КСКД4-12К-П
5 894 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний контролер КСКД4-12К призначений для керування однією двосторонньою або двома односторонніми точками доступу у складі ІСБ STOP-Net® 4.0. До контролера КСКД4-12К можуть бути підключені два виносні зчитувачі типу СПКС-04/СМКС-04 і два виконавчі пристрої. В енергонезалежній пам'яті контролера може зберігатися 8000 ідентифікаторів та 1000 подій. До сервера обладнання системи STOP-Net® 4.0 контролери КСКД4-12К підключаються за інтерфейсом RS-485 через перетворювач інтерфейсів ПП-485.
| Дополнительные | |
|---|---|
| Jog-Shuttle манипулятор | Нет |
| Интеграция с системами и ПО | СКУД |
| Вандалозащищенность | Нет |
| Джойстик | Нет |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP10 |
| Возможность расширения | Да |
| Основные атрибуты | |
| Индикация | Световая/Звуковая |
| Интерфейс | Проводной |
| Цвет | Черный |
| Протокол связи | RS-485 |
| Поддержка стандартов | RFID |
| Тип устройства | Контроллер |
| Управление | Сетевое |
| Общие | |
| Дополнительный источник питания | Сеть 12В |
| Питание | Сеть 220В |
| Монитор | |
| Монитор | Нет |
| Подсветка экрана | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем памяти | 8000 GB |
- Цена: 5 894 ₴
